Hakkımızda

   Çınar Mermer ilk olarak 1987 yılında Bayraklı’da faaliyete geçmiştir. Daha sonra 1991 yılında Çiğli mevkiinde daha geniş bir alana geçerek atölye ve depo olarak hizmete devam etmiştir.Ancak yoğun talebe cevap verebilmek ve değişen teknolojik şartlara uyum sağlayabilmek için Koyundere'de dört dönüm üzerine İtalya'dan getirtilen otomatik makinelerle donatılmış modern tesisinde faaliyetine devam etmektedir.

Kurulduğu yıldan itibaren yurt içinde ve yurt dışında sayısız otel, tatil köyü, iş merkezi, üniversite binası ve bir çok yapıyı uzman eleman kadrosuyla titizlikle tamamlamıştır.Çınar Mermer deposunda yer alan zengin mermer, granit ve çimstone çeşitleri yanında müşteri talebi doğrultusunda istenilen her türlü mermer ve granit çeşidine yurt içi ve yurt dışı olmak üzere, en kısa sürede ulaşarak işlemeye hazır duruma getirmektedir.

Çınar Mermer olarak aynı zamanda müşterilerimizin proje tasarım aşamasında da mimari destek vererek sonuca en iyi şekilde ulaşılmasını sağlamaktayız.Çınar Mermer aile şirketi olarak emin adımlarla faaliyetlerine devam etmektedir.


  Çınar Mermer iç ve dış pazarlara sunduğu ürünlerde ve hizmetlerinde, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktadır.kalite ve fiyat dengesinde müşteri beklentilerini eksiksiz yerine getirmeyi temel sorumluluğu olarak benimsemektedir.